Engellilere ücretsiz bakım hizmeti verecekler

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi'nin hazırladığı proje ile dernek üyelerine her ayın bir günü ücretsiz kuaför hizmeti sağlanacak.

Engellilere ücretsiz bakım hizmeti verecekler

Kapaklı Gazetesi - Engelli vatandaşlar için anlamlı bir proje başlatan Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi, kuaförlerle anlaşarak üyelerinin kişisel bakımlarını ücretsiz yaptırmalarını sağladı.

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi'nin hazırladığı proje kapsamında ilçede kuaförlük hizmeti veren Serap Güler, Emel Erdem, Uğur Ünsoy, Ceyhun Çalışkan ve Fatih Kızılboğa tarafından ayda bir gün dernek üyelerine ücretsiz hizmet verilecek. Dernek binasında tahsil edilecek alanda dernek üyelerinin ücretsiz olarak kişisel bakımları yapılacak.

‘’HER HAFTA ÇARŞAMBA GÜNLERİ ÜCRETSİZ HİZMET VERECEKLER’’

Dernek yönetimine gelmesinin ardından engellilere ücretsiz kuaför hizmeti verilmesi fikrini ortaya koyduklarını ifade eden TSD Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar, "Daha önce sık sık görüşüyorduk. Sonrasında yönetimi devraldıktan sonra bu fikri düşündüm. Zaten hepsi ücretsiz olarak kuaförlük hizmeti veriyorlardı. Ardından burada kuaför açma fikrini sundum. 'Tüm eşyaları biz kendimiz karşılayacağız' dediler ve bizden hiçbir talepleri olmadı. Her ayın çarşamba günü buraya gelecekler ve kuaför hizmeti verecekler. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Bir iki hafta içinde kuaför salonunun hizmete gireceğini ifade eden Kocaçınar, yapılacak çalışmalarda destek vermek isteyenleri de beklediklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 14:09

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3