Daimi Tavan güven tazeledi

Çerkezköy Emlakçılar Derneği Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Daimi Tavan güven tazeledi.

Daimi Tavan güven tazeledi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Emlakçılar Derneği olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile girilen genel kurulda mevcut başkan Daimi Tavan yeniden dernek başkanlığı görevine seçildi.

Çerkezköy Belediyesi Toplantı Salonu’nda başlayan genel kurulda ilk olarak divan heyeti belirlendi. Divan başkanlığına Yaşar Aygün, katip üyeliğine ise Fikri Güzel ve Celal Pekdoğan seçildi. Divan heyetinin seçilmesinin ardından Saygı duruşunda bulunuldu ardından gündem maddelerine geçildi. Yönetim kurulu faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Gündemin bir diğer maddesi ise yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin seçilmesi oldu. Mevcut Başkan Daimi Tavan’ın tek liste ile girdiği genel kurulda güven tazeleyerek yeniden Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı oldu. Yönetim kurulu asil listesinde ise; Gürkan Yılmaz, Servet Demirci, Volkan Coşkun, Bayram Dağlı, yedek listesinde ise Özgün Atalay, Nadir Doğan, Dursun Ali Albayrak, Süleyman Yücel, Erdal Zengin yer aldı. Denetleme kuruluna asil listesine Mehmet Hanifi Yüzbaşı, Şevket Kahraman, Mahmut Tuçbilek seçilirken, yedek listesinde ise Doğan Etyemez, Yetiş Demir, Yüksel Çelik yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 12:14

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65