Çerkezköylü hayırseverden İzmir için yardım çağrısı

Çerkezköylü hayırsever Yılmaz Soydan, İzmir depreminde evleri zarar gören çocuklar için ayakkabı ve çorap kampanyası başlattı.

Çerkezköylü hayırseverden İzmir için yardım çağrısı

Kapaklı Gazetesi - Depremin ardından Türkiye İzmir’e yardım etmek için seferber oldu. Çerkezköy’de de ‘Bir Çocuk Sevindir’ kampanyası ile adını ülke geneline duyuran hayırsever Yılmaz Soydan, İzmirli çocuklar için bir yardım kampanyası başlattı.

Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Soydan, ‘’Deprem bölgesinde evleri yıkılan ailelere ve çocuklarımıza soğuk havadan etkilenmemeleri için kışlık bot ve çorap yardımı teslim edeceğiz. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızdan bu güzel projeye destek bekliyorum. Bugün İzmir, yarın başka bir yer olabilir. Yardım etmek isteyen vatandaşlar 0542 819 05 45 numaralı hattan bana ulaşabilirler.’’ dedi.

Kampanyaya şimdiden destek yağdığını belirten Yılmaz Soydan, ‘’Projenin ilk etabı için şu an 20 ile 44 arası ayakkabıya ihtiyaç var. Kullanmadık yeni ayakkabı yardımları tercihimizdir. Bu ay sonu göndereceğiz o nedenle yardım etmek isteyen vatandaşlar gecikmezse seviniriz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 17:38

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65