Çerkezköylü çocuklar için sahne aldı

Dünya klasiklerinden Alis Harikalar Diyarında adlı müzikli tiyatro oyunu Çerkezköylü çocuklar için Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Çerkezköylü çocuklar için sahne aldı

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi’nin çocuklara yarıyıl tatili hediyesi olan tiyatroyu izlemek için gelen çocuklar Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ni doldurdu.

Cumartesi günü iki seans halinde sahnelenen Alis Harikalar Diyarında adlı oyun, çocukların büyük beğenisini toplarken, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve etkinliklere açılan Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde ilk çocuk tiyatrosunun sahnelendiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bundan sonra Atatürk Kültür Merkezimizde birçok çocuk tiyatrosunu ve yetişkin tiyatrosunu sizlerle buluşturacağız. Alis Harikalar Diyarında adlı müzikli çocuk tiyatrosunu izlemeye gelen tüm çocuklarımıza hoş geldin diyor ve iyi eğlenceler temennisinde bulunuyorum” dedi.

''EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI’NIN İKİNCİ YARISI HAYIRLI OLSUN''

Pazartesi günü başlayacak 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ikinci yarısının başta öğretmenler ve öğrenciler olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Başkan Akay’ın konuşmasının ardından Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından getirilen Alis Harikalar Diyarında adlı oyun Çerkezköylü çocuklar ile buluştu.

TİYATROCULARA ÇİÇEK VERDİ

Çocukların oldukça keyifli ve mutlu zaman geçirdiği Alis Harikalar Diyarında adlı oyunun sonunda Başkan Akay tarafından Alis Harikalar Diyarında oyunu sahneleyen sanatçılara teşekkür edilerek, çiçek takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 18:40

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3