Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Çerkezköy’de Süheyl Ve Behzat Uygur rüzgarı

Çerkezköy Belediyesi tarafından ‘Ramazan Birlikte Güzel’ sloganı ile düzenlenen Ramazan eğlencelerinin 2. gününde sahne alan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Çerkezköy halkına unutulmaz bir akşam yaşattı.

Çerkezköy’de Süheyl Ve Behzat Uygur rüzgarı

Çerkezköy Belediyesi tarafından ‘Ramazan Birlikte Güzel’ sloganı ile düzenlenen Ramazan eğlencelerinin 2. gününde sahne alan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Çerkezköy halkına unutulmaz bir akşam yaşattı.

Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Ramazan Birlikte Güzel’ sloganı ile her yıl düzenlediği Geleneksel Ramazan Eğlenceleri devam ediyor. Pazar günü akşamı ‘Ramazan Hatırası’ adlı tek perdelik komedi oyunu ile başlayan Çerkezköy Belediyesi Ramazan Eğlenceleri, ‘Yeşilçam Sahnede’ adlı teatral konser ile devam etti. Ramazan Eğlenceleri kapsamında sahnelenen ‘Yeşilçam sahnede’ adlı oyunda komedi dünyasının iki önemli ismi Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler Çerkezköy halkına unutulmaz bir gece yaşatırken, Yeşilçam Sahnede ekibinin performansı büyük beğeni topladı.

‘’ÇERKEZKÖY GÜZEL BİR KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞACAK’’

Gecede konuşan ve 'Yeşilçam Sahnede' ekibine teşekkür eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Arayı biraz açtık ama bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Çerkezköy yılsonunda çok güzel bir Kültür Merkezi’ne kavuşacak. Orada sizleri ağırlayacağız. Bu güzel oyun için tüm ekibe teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

‘’HEMŞERİCİLİK BİLİNCİNİN ARTMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ’’

Ramazan Eğlenceleri etkinliklerinin devam edeceğini kaydeden Başkan Vahap Akay,’’Hemşericilik bilincinin artması, kültürel kaynaşma ve dayanışmanın üst seviyeye çıkması için Çerkezköy Belediyesi olarak her türlü çaba ve gayreti göstermeye bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

7 HAZİRAN’DA SUNAY AKIN GELECEK

Çerkezköy Belediyesi geleneksel Ramazan Eğlenceleri kapsamında 5 Haziran Salı günü Çerkezköy Belediyesi Türk Sanat Müziği Konserinin gerçekleştirileceğini belirten Başkan Akay, “Ramazan Eğlencelerimiz kapsamında 6 Haziran Çarşamba günü de ‘Eski Zaman Hikayesi’ adlı müzikli Türk Tiyatrosu sahnelenecek. 7 Haziran Perşembe günü eşsiz anlatımıyla Sunay Akın eski zamanların Ramazan öykülerini Çerkezköylüler için anlatacak. Etkinlikler 8 Haziran Cuma günü Çerkezköy Şehir Orkestrası Halk Konseri ile devam edecek. Ramazan Eğlenceleri programları 9 Haziran Cumartesi günü Çerkezköy Belediyesi Gitar ve Bağlama Kursiyerlerinin yıl sonu gösterileri ile son bulacak.” sözlerini kaydetti.

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

‘Yeşilçam Sahnede’ oyununu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram, İmdat Özgör, CHP İlçe Başkanı Engin Camcı ve yüzlerce Çerkezköylü birlikte izlerken, oyunun sonunda Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından teatral konserde sahne alan oyunculara çiçek takdim edildi ve sahneledikleri oyun için teşekkür edildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 17:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3