Çerkezköy’de COVID-19 denetimleri sürüyor

İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelge kapsamında tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de kapsamlı COVID-19 Tedbirleri Denetimleri gerçekleştirildi.

Çerkezköy’de COVID-19 denetimleri sürüyor

Kapaklı Gazetesi - COVID-19 Tedbirleri denetimleri ülke genelinde sürüyor. Çerkezköy’de de gerçekleştirilen denetimlerde Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay yağmur altında şehri dolaşarak uyarılarda bulundu.

Öztrak Caddesinde başlayan denetimde Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve protokol üyeleri Malkoçoğlu Caddesindeki esnafı kontrol etti. Ardından ise kurum müdürleri ve kolluk kuvvetlerinin de katılımı ile ilçede bulunan lokanta, berber, kafeterya, spor salonu gibi insanlara hizmet eden tüm alanlarda denetim gerçekleştirildi.

PARA CEZASI UYGULANDI

Yapılan denetimlerde görülen eksiklikler tutanak altına alınarak düzeltilmesi için işletme ve şahıslara süre tanındı. Özellikle banka ATM’leri ve PTT gibi yerlerde oluşan kuyruklarda vatandaşları hem maske hem de sosyal mesafe kuralına uyulması gerektiğini vurgulayan Kaymakam Abban, maske takmayan bazı esnaflara idari para cezası uyguladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 19:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65