Çerkezköy TSO üyeleri indirimli elektrik kullanacak

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasına üye firmalar, Coorbiz firması ile imzalanan anlaşmayla elektrik hizmetinden indirimli fiyatlarla faydalanacak.

Çerkezköy TSO üyeleri indirimli elektrik kullanacak

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Coorbiz arasında indirim protokolü imzalandı. İmzalanan protokolle, oda üyeleri firmanın elektrik hizmetinden indirimli şekilde faydalanacak.

Çerkezköy TSO’da gerçekleştirilen imza törenine, Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Yönetim Kurulu üyeleri ile Coorbiz yönetim ekibi katıldı. Protokol ile Çerkezköy TSO üyesi olan 5.000’i aşkın firmanın indirimli elektrik ürününden yararlanması hedefleniyor.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

İmza töreninde konuşan Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “Firmalarımızın en büyük maliyet kalemlerinden birisi olan elektrik ürünü için Coorbiz ile verimli bir iş birliğine imza attık. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Coorbiz Genel Müdürü Koray Akhan ise şu sözlere yer verdi: “Coorbiz’in iş ortaklarının ürün ve hizmetlerinden tüm Çerkezköy TSO firmalarının da faydalanabilmesi birinci önceliğimiz. Bunun için Çerkezköy bölge ekibimiz ile elimizden gelen desteği göstereceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 18:10

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65