Çerkezköy TSO'nun meslek grubu sayısı 15’e çıktı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Haziran ayı meclis toplantısında odanın 12 olan meslek grubu sayısının 15’e çıkarılması kararlaştırıldı.

Çerkezköy TSO'nun meslek grubu sayısı 15’e çıktı

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Haziran ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan yönetiminde dijital platformda gerçekleştirildi. Online olarak gerçekleşen toplantıda ekmek fiyatları ve oda meslek grupları hakkında kararlar alındı.

Çerkezköy TSO Meclis toplantısında 2021 yılı Mayıs ayı gelir gider bütçe izleme raporu ve mizanı görüşülerek ibra edildi. Çerkezköy TSO Meclis Toplantısında ayrıca, pandemi sebebi ile 2020 yılında online olarak yapılan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın (ÇEF) 2021 yılı içerisinde fiziksel olarak gerçekleşmesine karar verildi. Toplantının bir diğer gündem maddesi olan, Çerkezköy TSO, Çerkezköy Belediyesi ve Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği temsilcilerinin görüş ortaklığı çerçevesinde alınan karara uygun olarak ekmek gramajı 210 gramdan 230 grama çıkartılarak azami fiyatı 2 TL olarak belirlendi. Toplantının son gündem maddesi ise, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın üye sayısındaki artışla birlikte 12 olan Meslek Grubu sayısının 15’e çıkarılması kararlaştırıldı.

Gündem maddelerinin Meclis Üyeleri tarafından kabul edilmesi sonrasında toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 17:12

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65