Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası çocukların yüzünü güldürdü

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ‘Küçük Parmaklar’ projesine destek verdi.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası çocukların yüzünü güldürdü

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde başlatılan “Küçük Parmaklarprojesi kapsamında ihtiyacı olan öğrenciler için tablet dağıtım hamlesine destek vererek, minik kalplerin yüzünü güldürdü.

ÇTSO’nun tablet dağıtımını kapsayan program, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Salonunda gerçekleşti. Öğrencileri sevindiren programa Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ile ÇTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katılım sağladı.

“ARTARAK DEVAM EDECEK”

Çocukların yüzündeki gülümsenin kendileri için tarifi olmayan bir mutluluk olduğunu belirten Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “TOBB öncülüğünde başlatılan bu projede ÇTSO olarak eğitime bir nebze de olsak destek verebiliyorsak ne mutlu bize. Eğitime desteklerimiz Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak artarak devam edecek. Biz çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz. Onlar da ülkemizin geleceği için çalışacaklar.” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR BELGELERİ KOZUVA TARAFINDAN TESLİM EDİLDİ

Tabletlerin öğrencilere teslim edildiği programda ayrıca teşekkür belgelerinin takdimi de gerçekleşti. Pandemi sürecinde yaptıkları özverili çalışmalarla Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi almaya hak kazanan idareci, öğretmen ve öğrencilere Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva tarafından belgeleri takdim edildi. Kozuva, “Bu süreçte elinden gelenin en iyisini yaparak başarılı sonuçlar elde eden tüm idareci, öğretmen ve öğrencileri başarıları için gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 21:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65