Başkan Akay’dan ‘Hoşgeldin Bebek’ ziyareti

Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş Geldin Bebek Projesi' kapsamında Gürhan ve Eroğul ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

Başkan Akay’dan ‘Hoşgeldin Bebek’ ziyareti

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş Geldin Bebek Projesi' kapsamında Gürhan ve Eroğul ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Gündüz – Tuğba Gürhan çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen ikiz çocukları Atakan ve Devran’a sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkan Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Gürhan çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Gürhan ailesi, anlamlı projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni tebrik etti.

‘’AİLELERİMİZİN MUTLU GÜNLERİNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’’

Başkan Akay’ın bir sonraki durağı ise Gökhan – Özge Eroğul çiftinin evi oldu. Akay, Eroğul çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Bekir Efe’ye de uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti. Akay, Hoş geldin Bebek Projesi ile ailelerin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya çalıştıklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 17:33

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3