Başarılı sporcular altın ile ödüllendirildi

Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda dereceye giren Çerkezköylü sporculara altın takdim edildi.

Başarılı sporcular altın ile ödüllendirildi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Adana’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda Çerkezköy’ü başarıyla temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını altın ile ödüllendirdi.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, sporcular Murat Kıroğlu ve Alperen Doğan ile birlikte, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Adana Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda düzenlenen ve 573 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda Erkekler Kata ve Kumite müsabakalarında sporcu Murat Kıroğlu’nun 43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu oldu. Turnuvada Alperen Doğan adlı sporcu ise +84 Kilo Kumite dalında Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olan Murat Kıroğlu ve +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3’üncüsü olan Alperen Doğan, kentimizi başarıyla temsil ettiler. Sporcularımız bizlere büyük gurur yaşattılar. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Başkan Akay ayrıca, iki sporcuyu başarılarından dolayı altın ile ödüllendirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 18:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65