Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Aygun: Aldığımız oyların hesabını veremeyiz

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yazılı basın açıklamasıyla cevap verdi. 

Aygun: Aldığımız oyların hesabını veremeyiz

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yazılı basın açıklamasıyla cevap verdi. Aygun, “Bu tavır gerçekleri konuşan herkesi susturmaktır. Ama biz her koşulda bildiğimizi söylemeye, milletimizi uyarmaya devam edeceğiz. Aksi halde aldığımız oyların hesabını veremeyiz” ifadelerini kullandı. 

Açıklamasında ÇTSO’nun 60. yılı kapsamında istihdama katkı sağlayanlar için verilen ödül törenine davet edildiğini ve burada yaptığı konuşmanın siyasi bir konuşma olmadığını belirten Aygun, “Ben CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun olarak ÇTSO’nun 60. Yılı kapsamında istihdama katkı sağlayanlar için verilen ödül törenine davet edildiğim için mutlu oldum. Buraya Sadece AKP’li İlçe Yöneticileri katıldılar. Ben burada yaptığım protokol konuşmasında dolardaki krizin sürdüğünü, ekonominin adım adım büyük bir krize sürüklendiğini anlattım ki bu bir siyasi konuşma da değildir” dedi.

‘’FARKLI PENCERELERDEN BAKARIZ’’

Ak Partili vekillerin toplantıya katılmadığına dikkat çeken Vekil Aygun, “ÇTSO’da yaptığım protokol konuşmasında sadece ekonomi krizinin fotoğrafını çektim. Ben muhalefet partisi vekiliyim, elbette ki farklı pencereden bakacağız! Gerçekleri söylemek, vatandaşıma boynumun borcudur” ifadelerini kullandı.

‘’ODALARIN BU HALE DÜŞÜRÜLMESİ SİYASİ BASKININ ÖRNEĞİDİR’

ÇTSO’nun önce konuşmasından rahatsızlık duymadığını, hatta yaptığı konuşma sonrası birçok üyesine plaket verdirdiğinin altını çizen Aygun, “Ama AK Partili ilçe yöneticileri konuşmamdan rahatsız olup, toplantıyı terk etti. Belli ki daha sonra yüksek kademeleri harekete geçirerek ÇTSO’nun aleyhimde açıklama yapmasını istediler. Odaların bu hale düşürülmesi, siyasilerin baskısı ile zorlanması Türkiye’deki gidişatın küçük bir örneğidir. Türkiye’de demokrasi artık rafa kaldırılmıştır” açıklamasını yaptı.

‘’MİLLETİMİZİ UYANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Aygun, medyada muhalefet partisi vekillerine uygulanan ambargonun ardından meslek odaları ve sanayi odalarında konuşmalarının da engelleneceğini vurgulayarak “Bu tavır gerçekleri konuşan herkesi susturmaktır. Ama biz her koşulda bildiğimizi söylemeye, milletimizi uyarmaya devam edeceğiz. Aksi halde aldığımız oyların hesabını veremeyiz!” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 12:58

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65