Asfalt çalışmaları devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen asfalt çalışmaları devam ediyor.

Asfalt çalışmaları devam ediyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından yürütülen asfalt çalışmaları, Veliköy Mahallesi’nde devam ediyor.

2021 yılında ilçe genelinde yaklaşık 17 milyon TL’lik sıcak asfalt yatırımının gerçekleştirileceğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl içerisinde yaklaşık 204 bin metrekarelik bir yol ağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız. Kızılpınar’da startını verdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımıza, Gazi Osman Paşa Mahallesi ve Fatih Mahallesi’nin ardından Veliköy Mahallemizde devam ediyoruz.” dedi.

CUMHURİYET CADDESİ ASFALTLANIYOR

Veliköy Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız Veliköy Mahallemizde Cumhuriyet Caddemizde devam ediyor. Burada da 11 bin metrekarelik yol ağını asfaltlayacağız. 2021 yılı içerisinde Çerkezköy genelinde tespit ettiğimiz yaklaşık 90 cadde ve sokakta yaklaşık 17 milyon TL’lik bir asfalt yatırımı yaparak, toplamda 204 bin 691 metrekarelik yol ağımızı sıcak asfalt ile kaplamış olacağız.” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2021, 11:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Emin
Mehmet Emin - 2 ay Önce

Yazıklar olsun iş bilmeyen bir belediye başkanı parke taşı üzerine asfalt yapılsın

SIRADAKİ HABER

banner65