Altyapı koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Çerkezköy Belediyesi, Atatürk ve Öztrak Caddeleri’nde gerçekleşecek altyapı projeleri ile ilgili GAZDAŞ, TREDAŞ, Türk Telekom ve TESKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Altyapı koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy ilçesinin Atatürk ve Öztrak Caddeleri’nde gerçekleştirilmesi planlanan projelerin, Çerkezköy Belediyesi harici kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde hayata geçirilmesi için Altyapı Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Gümüş başkanlığında yapılan toplantıya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Etüd Proje Başkanlığı, TESKİ Genel Müdürlüğü, GAZDAŞ, TREDAŞ, Türk Telekom ve Vodafone temsilcileri ile Çerkezköy Belediyesi teknik ekibi katıldı.

‘‘PROJELER HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI’’

Toplantıda katılımcılara Çerkezköy ilçesinde gerçekleştirilecek olan “Atatürk ve Öztrak Caddeleri Düzenleme Çalışması”, “Cumhuriyet Meydanı Yeraltı Otopark Yapımı ve Meydan Düzenleme Çalışması” ve “Atatürk ve Öztrak Caddeleri İçme Suyu Hattının Yenilenmesi ve Yağmur Suyu Hattının Yapılması” projeleri ile ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş, “Bugün burada toplanmamızın nedeni, hayata geçireceğimiz projeler hakkında sizleri bilgilendirmek ve bu süreçte sizlerle koordineli bir şekilde çalışmaktır” dedi.

‘’ALTYAPI ÇALIŞMALARINIZI 2020 YILI İÇİNDE TAMAMLAMALISINIZ’’

Toplantıya katılan kurum ve kuruluşların, Atatürk ve Öztrak Caddelerindeki altyapı çalışmalarını 2020 yılı içinde tamamlamaları gerektiğine vurgu yapan Kemal Gümüş, “Gerek bu süreçte gerekse bundan sonra yapılacak tüm çalışmalar öncesinde sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Amacımız, kentimizin iki ana caddesindeki altyapı ve üstyapı çalışmalarını sizlerle koordineli bir şekilde en kısa süre içinde tamamlamaktır” diye konuştu.

''TÜM KURUM VE KURULUŞLAR KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALI''

Çerkezköy için büyük öneme sahip bahse konu projelerle ilgili çalışma takviminin belirlendiğini ifade eden Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş, “Atatürk ve Öztrak Caddelerinde gerçekleştirilecek projeler ile ilgili tüm çalışmaların kurum ve kuruluşlarımızla koordineli bir şekilde ilerleyebilmesi için gerekli kararlar alındı” dedi.

Atatürk ve Öztrak Caddelerinde yapılacak düzenleme çalışmalarına ilişkin proje kesitlerinin ve bilgilerinin katılımcı kurum ve kuruluşlarla paylaşılmasına karar verilen toplantıda, tüm kurum ve kuruluşların bu iki caddedeki hatlarını göstermesi, haritaları dijital ortamda hazırlayarak 17 Şubat 2020 tarihine kadar Çerkezköy Belediyesi’ne teslim etmelerine ve Altyapı Koordinasyon Kurulu’nun 28 Şubat Cuma günü tekrar toplanmasına karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 10:27

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3