5’inci Çerkezköy Endüstriyel Fuarı başlıyor

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile paydaşlarının düzenlediği iş dünyasını bir araya getiren 5. Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, 24 Ekim’de Çerkezköy’de açılacak.

5’inci Çerkezköy Endüstriyel Fuarı başlıyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü Fuar, 24 - 27 Ekim tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazaryerinde açılacak.

Halen Trakya’nın ilk ve tek Endüstriyel Fuarı olma özelliğiyle göz dolduran Çerkezköy Endüstriyel Fuarının bu seneki açılış törenine TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Tekirdağ Milletvekilleri ile Çerkezköy Kapaklı ve Saray ilçelerinin idari ve mülki amirlerinin katılımı bekleniyor.

“SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLECEK”

24-27 Ekim tarihlerinde hayata geçecek olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarının ikinci gününde saat 15.00’da Hema Endüstri A.Ş. “Nasıl Satın Alma Yapar” konulu sunum gerçekleşecek olurken fuarın üçüncü gününde ise saat 14.00’da Adres Patent firması tarafından “Markalaşma ve Patent” konulu sunum gerçekleşecek.

“KOBİ’LERLE BÜYÜK ÖLÇEKLİ FİRMALAR BULUŞACAK”

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, fuarla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bu yıl beşincisini gerçekleştirecek olduğumuz Çerkezköy Endüstriyel Fuarımız, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde düzenlenmektedir. İlki 2017 yılında gerçekleştirilen Çerkezköy Endüstriyel Fuarımıza ilk iki yıl 40 ila 50 firma katılım sağlarken üçüncü sene bu sayı iki katına çıkmış ve 100’e yakın firma katılım sağlamıştı. Geçen sene 2020 yılında pandemi sebebiyle sanal ortamda gerçekleştirdiğimiz fuarımızı bu sene yine stant katılımlı olarak gerçekleştireceğiz. Fuarda bölgemizdeki KOBİ’lerimizin, büyük ölçekli firmalar ile buluşmaları ve iş birliği içerisinde olmalarına imkân sağlayacağı gibi büyük ölçekli firmalarımız için de bölgemizdeki yan sanayi sektörlerini tanımaları bakımından verimli bir ortam oluşmaktadır. Çerkezköy Endüstriyel Fuarına Demir çelikten makineye… Mekanikten inşaat ve yapı malzemelerine, sağlıktan tekstile, otomotivden plastik ve kimyaya, yazılımdan gıdaya kadar hemen her sektörden çok sayıda firmamızın katılım sağlayacaklardır.”

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 16:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65