10 bin adet kandil simidi dağıtıldı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Berat Kandili dolayısı ile kent genelinde bulunan 7 farklı noktada toplam 10 bin adet kandil simidi dağıtıldı.

10 bin adet kandil simidi dağıtıldı

Kapaklı Gazetesi - Berat Kandili dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi tarafından Çerkezköy Belediyesi önünde ve kent genelinde 10 bin adet kandil simidi dağıtıldı. Belediye Meydanı’ndaki kandil simidi dağıtımına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da katılarak, halkın kandilini kutladı.

Çerkezköy Belediyesi önündeki kandil simidi dağıtımına Başkan Vahap Akay’ın yanı sıra Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram, Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve Belediye Meclis Üyesi Beytullah Coşkun da katıldı.

“HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Çerkezköy halkının ve İslam Aleminin mübarek Berat Kandili’ni tebrik eden ve hayırlara vesile olmasını dileyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu gece idrak edeceğimiz Berat Kandili’nin başta ilçemiz olmak üzere kentimize, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm hemşehrilerimizin Berat Kandili’ni kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 21:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65