Uyuşturucuya geçit yok!

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İstanbul’dan Tekirdağ’a uyuşturucu nakliyatı yapıldığı iddia edilen bir aracı il sınırında durdurdu. Araçta gerçekleştirilen aramada 570,2 gr uyuşturucu ele geçirilirken, 3 kişi de gözaltına alındı.

Uyuşturucuya geçit yok!

Kapaklı GazetesiTekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İstanbul’dan Tekirdağ’a uyuşturucu nakliyatı yapıldığı iddia edilen bir aracı il sınırında durdurdu. Araçta gerçekleştirilen aramada 570,2 gr uyuşturucu ele geçirilirken, 3 kişi de gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri C.K. isimli bir şahsın İstanbul’dan temin ettiği uyuşturucuyu Trakya bölgesine naklederek torbacılara dağıttığı yönünde istihbarat aldı. İstihbaratın ardından harekete geçen emniyet, İstanbul’dan Tekirdağ’a giriş yolunda bir uygulama noktası oluşturdu. Oluşturulan uygulama noktasında durdurulan ve C.K.’nın kullandığı öğrenilen araçta yüklü miktarda nakit para ve uyuşturucu ele geçirildi.

POLİSİ GÖRÜNCE YOL DEĞİŞTİRDİ

Yine edinilen bilgilere göre, Tekirdağ girişinde oluşturulan uygulama noktasını farkeden C.K., yol değiştirdi. Emniyet ekiplerinin durumu farketmesi üzerine C.K.’nın kullandığı aracı kontrollü bir şekilde durdurmayı başardı. Eşi G.K. ve kız kardeşi S.T.’nin bulunduğu araçta arama gerçekleştiren polis, 570,2 gr Skunk ele geçirdi. Ayrıca araçta uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 20 bin 310 lira para yakalandı.

Polis ele geçirilen para ve uyuşturucuya el koyarken; C.K., eşi G.K. ve kız kardeşi S.T. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 16:49

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memocan
Memocan - 1 yıl Önce

Bi bitmediler gitti yaw verilsin ağır ceza bak nasıl uyuşturucu ortadan kalkıyor poliste olsa bu pislikten geçinen yolunu bulan rüşvetle iş dönerken kullanıcıyım deyip serbest kalan olduğu sürece zor biter önce adalet gelecek adalet acımayacaksın bu pislikleri yapanlara bugün ses etmezsen yarın senin yakınının yada çocuklarının hayatını karartır sanada bu hayatı dar eder sessiz kalmayın geleceğinizi karartmayın sağlıcakla kalınn..

SIRADAKİ HABER

banner3