Polis ekipleri trafik sorununa karşı mücadele veriyor

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, Yıldızkent Kavşağı’nda yaşanan trafik sorununa karşı etkili bir mücadele veriyor.

Polis ekipleri trafik sorununa karşı mücadele veriyor

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçemizde trafiğin en yoğun olduğu noktalardan biri olan Yıldızkent Kavşağı’nda, trafiği rahatlamak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Yıldızkent Kavşağı’ndaki trafik sorununa el atan Kapaklı Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, kavşakta özellikle servis giriş ve çıkış saatlerinde denetleme gerçekleştiriyor. 3 ekip olarak bölgede kontrol gerçekleştiren trafik polisleri, erken müdahaleyle bölgede güvenli trafik akışını sağlıyor.

SERVİS ARAÇLARI VE TIRLARIN ŞEHİR İÇİNE GİRİŞİ YASAKLANMALI

Trafik polisinin çabalarına rağmen kavşaktaki sıkışmanın özellikle büyük taşıtların girişi olduğu gözlemlendi. Fabrika servis araçlarının, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin ve damperli kamyonların ilçe içindeki trafiğe girişi, sürücüler kadar vatandaşları da tedirgin ediyor. Pınar Bulvarı’ndan başlayan bu yoğunluğun sona ermesini isteyen sürücüler ise, konuyla ilgili yetkililerden kalıcı çözüm bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 19:25

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 3 hafta Önce

Harbidende ben orada haftada 2 kere polis görüyorum birakin kardeşim en iş yapmayan kapakli polis i

SIRADAKİ HABER

banner3