Koronavirüse yakalanıp “aşı olun” diyen lokantacı hayatını kaybetti

Çorlu’da koronavirüse yakalandıktan sonra hastanede tedavi altındayken aşı çağrısı yapan lokanta işletmecisi hayatını kaybetti.

Koronavirüse yakalanıp “aşı olun” diyen lokantacı hayatını kaybetti

Kapaklı Gazetesi - Çorlu’da işletmecilik yapan 38 yaşındaki Onur Öztürk Hacıosmanoğlu, koronavirüs tedavisi görürken hayatını kaybetti. Hacıosmanoğlu’nun sosyal medyadan tedavisi esnasında “aşı olun” çağrısı yaptığı öğrenildi.

Koronavirüse yakalanan 38 yaşındaki lokanta işletmecisi Onut Öztürk Hacıosmanoğlu, geçtiğimiz haftalarda fenalaşınca Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Koronavirüs nedeniyle çektiği acıyı sosyal medya hesabında yazan Hacıosmanoğlu, "Arkadaşlar, aşınızı mutlaka yaptırın. 5 gündür ölmekten beter durumdayım ve hastanede tedavim devam ediyor, her an ölmek gibi bir şey bu lanet virüs, kendinizi ailenizi düşünün ve bir dakika bile kayıp etmeden aşı randevusu alın, çok zor bir illet her an acı çekerek ölüp ölüp diriliyorsunuz. Bir de yoğun bakımdakiler boğazları delinenler mi istersin her şey çok kötü çok. Hemen aşı yaptırın gelip sizi bulacak aksi halde vakalar zaten zirvede sıra sizde." demişti.

Aşı olmadığı öğrenilen Hacıosmanoğlu, bu paylaşımından 14 gün sonra hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 18:59

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65