Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Kapaklı’da tandır fırınında yangın çıktı

Kapaklı Bahçelievler Mahallesi’nde boş arazide bulundan bir tandır fırınında çıkan yangın, itfaiyenin yoğun çabaları sonucu kontrol altına alındı.

Kapaklı’da tandır fırınında yangın çıktı

Kapaklı Gazetesi - Bahçelievler Mahallesi Alaattin Caddesi’nde boş bir arazide bulunan tandır fırınında yangın çıktı. Çıkan yangın, etrafdaki arazilere ve evlere sıçramadan kontrol altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, kimliği henüz bilinmeyen kişiler Alaattin Caddesi’ndeki boş arazinin yanında bulunan tandırı yaktı. Yanan tandırdan sıçrayan alevler önce ahşap tandırı, ardından tandırın hemen yanında bulunan çalı yığınını küle çevirdi. Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını başka bir yere sıçramadan kontrol altına alabilmek için yoğun çaba gösterdi.

YAŞLI ADAMDAN ‘VATANDAŞLIK’ DERSİ

İtfaiyenin yoğun çabasını gören yaşlı bir vatandaş ise, yangına kayıtsız kalmadı. İtfaiye erlerinden birinin hortumunu alan vatandaş, yangına doğru tazyikli su sıktı. Vatandaşın bu duyarlı hareketi dikkatlerden kaçmadı. İtfaiyeye yardımcı olmak üzere Kapaklı Belediyesi de bir tanker su yollayarak yangına müdahalede bulundu. Yaklaşık 1 saat süren çabalar sonucu yangın kontrol altına alındı. Yangında şans eseri ölen veya yaralanan olmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 13:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65