Dernek Başkanı trafik kazasında yaralandı

Kapaklı Sarıkamışlılar Dernek Başkanı Yavuz Ünlü trafik kazasında yaralandı.

Dernek Başkanı trafik kazasında yaralandı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Atatürk Mahallesi’nde meydana gelen kazada, Sarıkamışlılar Dernek Başkanı Yavuz Ünlü yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, otomobili ile Yıldız Caddesi’nde ilerleyen Yavuz Ünlü’nün aracı ile başka bir araba çarpıştı. Kazada, Kapaklı Sarıkamışlılar Dernek Başkanı Yavuz Ünlü hafif şekilde yaralandı. Kapaklı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ünlü’nün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

DERNEK YÖNETİMİ DUYURDU

Kaza dolayısıyla açıklama yapan Kapaklı Sarıkamışlılar Dernek Yönetimi, ‘’Kapaklı’da yaşayan Sarıkamışlıların kanaat önderi ve Kapaklı Sarıkamışlılar Dernek Başkanı kıymetli büyüğümüz Yavuz Ünlü trafik kazası geçirmiştir. Şuan Kapaklı Devlet Hastanesi’nde tedavi görmekte. Çok şükür durumu iyi, ciddi bir durum söz konusu değil.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 13:23

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birol
Birol - 1 yıl Önce

Vatandaşın ehliyetsiz araba sürdüğünü Neden yazmıyorsun ayıp senin yaptığın satılık kalem

Emin kartal
Emin kartal - 1 yıl Önce

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Feyyaz karakuzu
Feyyaz karakuzu - 1 yıl Önce

Kapaklı gazetesi çok yanlış ifadelerde bulunuyorsunuz kaza yapan benim bir gazetede yayın yapacaksanız önce olayın gerçeğini yazın ondan sonra yayınlayın Ben orada bir kaza yapmışım kanaat önderi dediğiniz şahıs ile adam beni Hem orada yaralı halde bırakıp kaçıyor hem ehliyeti yok Hem de suçlu sağa sola bakmadan Bugün hiçbir yol babamızın yolu değil kafamıza göre yolda gidemeyiz kontrollü geçiş yerlerde her zaman şoförsen dikkat etmen gerekiyor ama ehliyeti olmadığı için adam ne olsa bütün yollar benim düşüncesiyle bütün yollarda istediği gibi gidemez Evet kaza yapabilir herkes ama hangi kitapta yazıyor her şey benden çıksın da karşı tarafa ne oluyorsa olsun Benim Boynumda kırık var kolum çıkık Kendisi de hastaneye boşuna gidip rapor almaya çalışmasın hiçbir şey yoktu olay yerinde ben olduğu yerde bırakıp kaçıp gitti

SIRADAKİ HABER

banner65