Çocuk tacizcisi yakalandı!

Kapaklı Atatürk Mahallesi’nde dükkan işleten bir kişi, 8 ve 9 yaşındaki iki erkek çocuğa cinsel istismar uygulamaya çalıştığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Çocuk tacizcisi yakalandı!

Mide bulandıran iddiaların adresi Kapaklı Atatürk Mahallesi oldu. İddialara göre esnaflık yapan N.K., kuş satın almak isteyen 2 erkek çocuğunu evine çağırarak taciz etmeye çalıştı. Çocukların aileleri durumu öğrenir öğrenmez konu hakkında N.K.'dan şikayetçi oldu. Ailelerin şikayeti üzerine harekete geçen Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 24 Kasım Cumartesi günü N.K.’yı yakalayarak gözaltına aldı. 

KUŞ SATMA BAHANESİYLE TACİZ ETMEYE ÇALIŞMIŞ

Edinilen bilgilere göre N.K.’nın 8 ve 9 yaşındaki iki erkek çocuğunu kuşlara bakma bahanesiyle evine davet ettiği öğrenildi. N.K.’nın burada çocuklara cinsel istismar uylamaya çalıştığı fakat çocukların kaçarak durumu ailelerine bildirdiği öğrenildi. 

MAHKEMEYE ÇIKARILDI

Şikayet üzerine Emniyet güçlerince gözaltına alınan N.K., ifadesinin ardından savcılığa teslim edildi. Çocuklara cinsel istismar ve zor kullanma iddialarıyla suçlanan N.K., işlemlerin  ardından mahkemeye çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 15:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenay Göğ
Şenay Göğ - 2 yıl Önce

Niye yüzünü saklıyorsunuz iki gün sonra çıkacak yine dükkanında olacak hangi dükkan kim olduğunu bilelim ona göre bizlerde dikkat ederiz.

mak
mak @Şenay Göğ - 2 yıl Önce

Yuvamdaki A-101 den aşağı dereye doğru gider iken ekomini marketin yanındaki dükkan bu adamın dükkanı.

Nurcan
Nurcan - 2 yıl Önce

Allah belasını versin ben zaten hiç hoşlanmıyordum senden buna delaletm8ş demekki pislik seninde okadar çocuğun var yazıklar olsun

gereksize ithafen
gereksize ithafen @Nurcan - 2 yıl Önce

eğerki asılsız bir iddia ise mahkeme sonucunu bekle gör öyle konuş

Gereksiz
Gereksiz @Nurcan - 2 yıl Önce

Peki sen ve senin gibiler böyle her haber çıktığında insanlara bela mı okuyorsunuz ? Bu haberlerin bu iddiaların hepsi asılsız kanıtsız ve delilsiz . Bu haberi yapanlarada böyle yorumlarda bulunanlara da bu iftirayı atanlara da gülümsüyorum .

Kerem Bengi
Kerem Bengi - 2 yıl Önce

Editör sen boyle yaparak tacizciyi savunuyorsun yuzunu gizliyorsun ismini gizliyorsun nasil aileler taniyacak bu serefsizi nerden bilecegiz desifre edin bunu saklamayin

Sinan Sinan
Sinan Sinan - 2 yıl Önce

Hangi dükkan niye yazmıyonuz bilelim ki ona göre tedbirinizi alalım nasıl olsa iki gün sonra salarla

SIRADAKİ HABER

banner65