Av tüfeğiyle dehşet saçtı!

Süleymanpaşa’da iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine tüfeğiyle havaya 1 el ateş açan bir kişi emniyet güçlerince gözaltına alındı.

Av tüfeğiyle dehşet saçtı!

Süleymanpaşa’da iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine av tüfeğiyle havaya 1 el ateş açan bir kişi emniyet güçlerince gözaltına alındı.

Olay Süleymanpaşa Karadeniz Mahallesi’nde gerçekleşti. İddialara göre iki grup arasında nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede yerini kavgaya bırakırken, Y.S. isimli bir kişi tüfeğine davranarak 1 el havaya ateş açtı. 

SALDIRGAN YAKALANDI

Şans eseri ölen veya yaralananın olmadığı olayda, havaya ateş açtığı belirlenen Y.S. isimli kişi Çarşı Polis Merkezi Amirliği ekiplerince gözaltına alındı. Tartışmanın yaşandığı diğer bir gruptan olan H.G. isimli bir kişi de gözaltına alınırken, H.G.’nin üzerinden 1 adet ruhsatsız av tüfeği ile 3 adet dolu ve bir adet boş av fişeği çıktı. Emniyet ekipleri şüpheli şahıslardan çıkan silah ve mühimmata el koyarak iki kişiyi de gözaltına aldı.

Olayla ilgili yürütülen soruşturma sürüyor.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65