40 bin TL’lik vurgun yapan kablo hırsızları yakalandı

Kapaklı’da inşaat halindeki bir binaya girerek yaklaşık 40 bin TL değerinde elektrik kablosu ve diğer malzemeleri çalan 2 hırsız yakalanarak cezaevine gönderildi.

40 bin TL’lik vurgun yapan kablo hırsızları yakalandı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da inşaat halindeki bir binaya girerek yaklaşık 40 bin TL değerinde elektrik kablosu ve diğer malzemeleri çalan 2 hırsız yakalanarak cezaevine gönderildi.

İsmetpaşa Mahallesi’nde gerçekleşen olay, akıllara durgunluk verdi. İnşaat halindeki bir binanın zemin katına giren 2 hırsız, saniyeler içerisinde maddi değeri yüksek elektrik kablosu ve teçhizat çaldı. Hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, mal sahibi Dursun Doğan yaklaşık 40 bin TL değerindeki malzemelerinin bulunması için yetkililere seslendi.

Doğan’ın şikayetine kayıtsız kalmayan Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri düğmeye bastı. Gerçekleştirilen teknik ve fiziki takibin ardından isimlerinin F.K. ve B.Y. olduğu öğrenilen iki zanlı yakalanarak gözaltın alındı. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 13:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3