RSS / XML
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
ak parti üye katılımı
 
İlçemizde yerel seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarına tam hızla devam eden Ak Parti teşkilatı beyaz saray düğün salonunda yoğun katılımla gerçekleşen bir katılım programı düzenledi.
 
Seçimlere aylar öncesinden başlayan ve aday adayı programlarıyla Kapaklı’da gündemi belirleyen Ak Parti teşkilatı 17 Kasım 2013 Pazar günü beyaz saray düğün salonunda yapılan programda partiye katılan bazı üyelere rozetleri takıldı.
 
KATILIM PROGRAMI YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
Programa Tekirdağ Ak parti Milletvekili Özlem Yemişci,İl Başkanı Ahmet Kambur,Büyük Şehir belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yel,Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Ak Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayları Av. Ercan Üçel, Akın Yılmaz,İrfan Demir,Mustafa Çetin, Salih Bezgin, Şakir Demirel, Ömer Karadeniz,Recep Biyik,parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
 
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZLE KAZANAN BİZ OLACAĞIZ
Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan Programda konuşma yapan Kapaklı Ak Parti ilçe başkanı Ali Osman Orhan, sözlerine programa katılanlara hoş geldiniz diyerek başladı. Kapaklı’nın ilçe olmasının kolay olmadığını ifade eden Orhan, “Kapaklı’nın hak ettiği değeri yani ilçe olmayı başbakan Erdoğan’ında onayını alarak aldığını söylerken, bizlerde önümüzdeki yerel seçimleri kazanarak başbakanımıza borcumuzu ödeyeceğiz. Hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde bunu başaracağımıza inancım tam. Ayrıca belediye başkan aday adayları ve parti teşkilatımızdaki diğer arkadaşlarla beraber tüm bölgede Kapaklı’nın konuşulmasını sağlayan ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.
 
MUSTAFA YEL “ TEKİRDAĞ’ I AK BELEDİYECİLİKLE TANIŞTIRACAĞIZ”
Başkan Orhan’dan sonra programda konuşma yapan büyükşehir belediye başkan aday adayı Mustafa Yel ise yaptığı konuşmada,”Partiye yeni katılanlara hoş geldiniz dedi ve parti için bu katılımların hayırlı olmasını diledi. Kapaklı’ya her gelişin de ayrı bir heyecan ve coşku bulduğunu söylerken bu heyecanı bizlere yaşatan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah 30 Mart 2014 gününde bu coşku ve heyecanla Tekirdağ ve Kapaklı’yı ak belediyecilikle kazandıracağımıza söz veriyorum. İnşallah Tekirdağ Büyük Şehir’i ve Kapaklı’yı alarak en iyi hizmetleri vatandaşımıza vereceğiz.
 
ÖZLEM YEMİŞÇİ “ÜZERİMİZDE BÜYÜK VEBAL VAR”
Programda konuşma yapan diğer bir konuşmacı ise Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi oldu. Yemişçi konuşmasında Kapaklı ilçe başkanı Ali Osman Orhan, ilçe teşkilat mensupları ve programa katılanlara bu yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederken, Partiye olan katılımların parti ve kendileri için hayırlı olmasını diledi. Ak Parti’nin yönetime geldiği günden bugüne büyük işler yaptığını ifade eden Yemişçi, Son zamanlarda yaşanan en büyük gelişmenin Tekirdağ’da yaşandığını, Tekirdağ’ın büyükşehir Kapaklı’nın ilçe olmasıyla üzerlerinde büyük vebal olduğunu söylerken seçimleri kazanarak bu vebalden kurtulmaları gerektiğini söyledi.  Seçimlerde kazanmanın olduğu gibi kaybetmenin de olduğunu söyleyen Yemişçi, önemli olan davamızda dik durabilmektir. Sonuç ne olursa olsun davamıza sahip çıkalım. Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Programın son bölümünde konuşma yapan Ak Parti Tekirdağ il Başkanı Ahmet Kambur, Kapaklı’da birçok programa katıldığını fakat ilk defa böyle çoşkulu bir programla karşılaştığını söylerken katılımcılara teşekkür etti.
 
Yerel seçim süreci için önemli açıklamalarda bulunan Kambur, Kapaklı’da birbirinden değerli 8 tane aday adayımız var. Ancak yakın bir zamanda sadece bir tanesi aday olabilecek aday belli olduktan sonra bu arkadaşlarımızın birlik ve beraberliği bu şekilde devam ettiği sürece Kapaklı’yı büyük fark atarak kazanacaklarına inandığını söyledi.  Aday belirleme sürecinde hiç kimseye verilmiş bir sözlerinin olmadığını ifade eden Kambur, yapılan kamuoyu araştırmaları sonucunda kiminle seçimi kazanabileceksek, kiminle daha fazla oy alabileceksek onu seçeceğiz. Hiç bir arkadaşımız gönül koymadan aday olacak arkadaşımızın yanında olması lazım, aday olacak arkadaşımızın da diğer 7 aday adayımızı yanına alarak onlarla hep beraber yürümesini istiyorum. Eğer bu şekilde davranırsak Kapaklı’yı kazanmak çok kolay olacak.
 
Ak Partili belediyelerin Türkiye’nin en iyi belediyeleri olduğunu söyleyen Kambur, Başbakanımızın belediyecilikten gelen bir başbakan olduğunu ve 1994’de İstanbul’u kazandığında İstanbul’da çöp yığınlarının olduğunu, su sorunun yaşandığını, çevre kirliğinin arttığını dile getirirken, kısa bir sürede başbakanımız bu sorunları çözerek yeni bir İstanbul yarattığını söyledi.  Ak Belediyelerin başarılı olması başbakanımızın bu tecrübelerinden dolayıdır dedi.
 
EN FAZLA ÜYE KAZANDIRANLARA HEDİYE VERİLDİ
Kapaklı Ak Parti teşkilatına en fazla üye kazandıran Türkan İbrahimoğlu’na Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Emine İstek’e Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Mustafa Yel, Şakir Sezgin’e ise Ak Parti İl Başkanı Ahmet Kambur tarafından hediyeleri takdim edildi. Daha sonra partiye yeni katılan 2000 üye adına 10 üyeye rozetleri takıldı.
Program geceye katılan parti teşkilatı ve başkan aday adaylarının sahneye çıkarak birlik ve beraberlik pozu vermeleriyle sona erdi.
 
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
AK PARTİ'YE 2000 YENİ ÜYE KATILDI
Haber Fotoğrafları
Yorumlar
Adınız
:
 
E-Mail
:
 
Başlık
:
 
Mesajınız
:
 
Güvenlik Sorusu :
:
5+5 sayılarının toplamını aşağıdaki kutucuğa yazınız :

Bu Habere Yapılmış Yorumlar
Kapaklı Gazetesi Facebook Hesabı
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anketler

Bu Sezon Hangi Takım Şampiyon Olur?
|
Copyright © 2013 - Ajans59 Bilişim Teknolojileri - Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.
Cumhuriyet Mah. Canbazlar Cd. No:16 Kapaklı/TEKİRDAĞ
www.kapakligazetesi.com.tr - info@kapakligazetesi.com.tr - 0 282 717 08 46
sanalbasin.com üyesidir

Reklam Alanı